Cantinho Da Vo Zefa
Cantinho Da Vo Zefa Parintins hotel is gelegen op slechts 9 minuten wandelafstand van het Cultural Center Amazonino Mendes, wat een uitstekende plek is om cultureel bewustzijn te vergroten.
Dit pension is gelegen binnen het bereik van de Igreja de Nossa Senhora de Lourdes. De Garantido-stad ligt ook op maar 1 km afstand van dit hotel in Parintins. Het gebied beschikt over een aantal winkels, zoals Shopping Catedral op een klein stukje lopen van Cantinho Da Vo Zefa Parintins. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Julio Belem op 15 minuten rijden.
De kamers van deze accommodatie in Parintins zijn voorzien van privébadkamers met een apart toilet en een douche.
Viva Restaurante is gevestigd binnen 8 minuten loopafstand van dit hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- N S do Carmo Cathedral449 km
- Primeira Igreja Batista de Parintins522 km
- Macurany Lake435 km
- Igreja de Santa Terezinha699 km
- Parintins Municipal Market839 km
- Unopar354 km
- Shopping Catedral546 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Welke populaire attracties liggen in de buurt van Cantinho Da Vo Zefa hotel?
Binnen slechts 8 minuten wandelen van Cantinho Da Vo Zefa hotel vindt u een van de best beoordeelde bezienswaardigheden, Parananema Lake, terwijl Parintins Municipal Market 1 km verderop ligt. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Julio Belem van Cantinho Da Vo Zefa hotel?
Julio Belem luchthaven en Cantinho Da Vo Zefa hotel zijn gescheiden door een 10-km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Cantinho Da Vo Zefa hotel?
Klanten van Cantinho Da Vo Zefa hotel moeten om 12:00 uitchecken. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Parintins?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Parintins:- American Express
- Visa
- Elo kredietkaart
- Diners Club